Přípravář výroby / Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů

FirmaSNABYTEK COMPANY s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 30 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

1. kontakt telefonicky, e-mailem, osobně. Životopis zašlete na e-mail: [email protected] s předmětem "PŘÍPRAVÁŘ", na základě kterého Vás pozveme na osobní pohovor. Případné dotazy na tel. č.: 773 452 282.

Naše společnost, významný výrobce interiérů a dodavatel komplexních rekonstrukcí vypisuje nové pozice a hledá nového kolegu na pozici Rozpočtář, přípravář. Možná vy jste právě ten koho hledáme.

Požadujeme praxi v oboru, zkušenosti, samostatnost, flexibilitu, slušné vystupování, ochotu pracovat.
Náplň práce a požadavky:
- příjemné pracovní prostředí v novém špičkovém DESIGN CENTRUM Ostrava
- práce se zajímavými produkty, výrobky.
- zkušenosti s kreslením v programech CAD, sestavováním rozpočtů staveb,
- denní práce na pc, s tabulkami, rozpočty, ceníky,
- jednání s klienty, výrobou, obchodními zástupci, vedením.

Zaměstnanecké výhody: osobní notebook, firemní zvýhodněný neomezený tarif s daty

SNABYTEK®, design centrum Ostrava se zabývá špičkovými návrhy interiérů domů, bytů, komerčních interiérů. Následným projekčním zpracováním a výrobou zakázkového nábytku a celkovou stavební revitalizací.
Nemusíte se obávat stereotypní práce, která by Vás brzy nebavila. Naši práci si můžete prohlédnout na našem webu mezi stovkami referencí www.snabytekinteriery.cz . Vaši práci ohodnotíme solidním platem, nabídneme benefity, špičkové zázemí, pracovitý a tvůrčí kolektiv, sem tam i nějakou zábavu. Hledáme kolegu, který nám pomůže dále růst a tvořit tak společnou identitu značky SNABYTEK®.

Zbytek Vás zaučíme.
Kontaktujte mě, rád se s Vámi setkám a proberu možnosti nástupu do naší firmy osobně. Předem děkuji. Bc. Jan Miketa, jednatel. Do smazání inzerátu je nabídka platná!

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - autocad
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:28. října 2592/153, Ostrava, 70200, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 30 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: Osobní notebook, firemní zvýhodněný neomezený tarif s daty

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:SNABYTEK COMPANY s.r.o., IČ: 28618203
datum zveřejnění nabídky práce:05. 03. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Bc. Jan Miketa
telefon:773 452 282
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.snabytek.cz

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma SNABYTEK COMPANY u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 25 000 Kč až 30 000 Kč ; Benefity a výhody: Jiné výhody: Osobní notebook, firemní zvýhodněný neomezený tarif s daty, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: 28. října 2592/153, Ostrava, 70200, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.